Înapoi la magazin
invertor ThinkPower S5000TL Acesta este un dispozitiv accesibil, cu caracteristici excelente pentru generarea de energie electrică din energia solară. Potrivit pentru uz casnic.
| Tip invertor | Reţea |
|---|---|
| Parametrii rețelei orașului | L/N/PE 190-250V, 50/60Hz |
| Alimentat de panouri fotovoltaice | Da |
| Tip controler de încărcare | 2*MPPT |
| Max. puterea panoului fotovoltaic | 6000W |
| Gama de tensiune de la panourile fotovoltaice | 120-500 VDC |
| Tensiune optimă de la panourile fotovoltaice | 300 VDC |
| Curent de la panouri fotovoltaice | 15A |
| Putere AC invertor | 5000W/5000VA |
| Tensiunea invertorului de curent alternativ | 1900/250VAC |
| Frecvența AC | 50/60Hz |
| curent invertor AC | 23A |
| Porturi de comunicație | RS485, 4G, WiFi |
| Răcire | răcire naturală |
| Grad de protectie | IP65 |
| Interval de temperatură de funcționare | -15°C ~ 60°C |
| Dimensiuni (mm) | 382*339*166 |
| Greutate (kg) | 14 |
| garanție (luni) | 36 |
Garanție oficială a calității
Мы предоставляем полную гарантию на данный товар. Оборудование прошло сертификацию и готово к работе в климатических условиях Молдовы.
Отзывы покупателей (0)
Пока нет отзывов на этот товар.