Înapoi la magazin
Invertor Axpert VP 1000 12 PWM tip hibrid, putere 1,0 kW (pe termen scurt 2,0 kW) cu undă sinusoidală pură, fără transformator, cu posibilitatea de a conecta o sursă de curent alternativ externă (rețea electrică sau generator diesel). Folosit în stații solare mici și sisteme de alimentare neîntreruptibilă.
| Tip invertor | Autonom |
|---|---|
| Alimentare de la rețeaua AC orașului | Da |
| Parametrii rețelei orașului | 190-280V, 50/60Hz |
| Curentul de încărcare a bateriei din rețeaua AC | 20A |
| Alimentat de panouri fotovoltaice | Da |
| Tip controler de încărcare | PWM |
| Max. puterea panoului fotovoltaic | 600W |
| Gama de tensiune de la panourile fotovoltaice | 15-55 VDC |
| Tensiune optimă de la panourile fotovoltaice | 36 VDC |
| Curent de la panouri fotovoltaice | 50A |
| Curentul de încărcare a bateriei de la panourile fotovoltaice | 50A |
| Tensiunea bateriei | 12V |
| Tip baterie | AGM, GEL, plumb carbon |
| Curent maxim de încărcare a bateriei | 50A |
| Putere AC invertor | 1000W/1000VA |
| Puterea de vârf a invertorului AC | 1600VA |
| Tensiunea invertorului de curent alternativ | 230VAC |
| Frecvența AC | 50/60Hz |
| curent invertor AC | 4.3A |
| Conexiune paralelă | Nu |
| Timp de răspuns ms | 20 |
| Unda sinusoidala | Sinusul pur |
| Porturi de comunicație | USB, COM (RS232) |
| Răcire | Fani |
| Grad de protectie | IP21 |
| Interval de temperatură de funcționare | -15°C ~ 60°C |
| Dimensiuni (mm) | 88*225*320 |
| Greutate (kg) | 4.4 |
| garanție (luni) | 24 |
Garanție oficială a calității
Мы предоставляем полную гарантию на данный товар. Оборудование прошло сертификацию и готово к работе в климатических условиях Молдовы.
Отзывы покупателей (0)
Пока нет отзывов на этот товар.