Înapoi la magazin
invertor Solavita SWH015KH-T1 Invertor hibrid de mare putere pentru gospodării și clădiri mici de birouri. Performanță ridicată, gamă largă de setări. Se folosesc numai baterii LFP de înaltă tensiune.
| Tip invertor | Hibrid cu export |
|---|---|
| Alimentare de la rețeaua AC a orașului | Da |
| Parametrii rețelei orașului | 3/N/PE 190-280V, 50/60Hz |
| Curentul de încărcare a bateriei de la rețeaua AC | 25A |
| Alimentat de panouri fotovoltaice | Da |
| Tip controler de încărcare | 2*MPPT |
| Max. puterea panoului fotovoltaic | 18000W |
| Gama de tensiune de la panourile fotovoltaice | 180-850 VDC |
| Tensiune optimă de la panourile fotovoltaice | 600 VDC |
| Curent de la panouri fotovoltaice | 15A |
| Curentul de încărcare a bateriei de la panourile fotovoltaice | 25A |
| Tensiunea bateriei | 150-600V |
| Tip baterie | LifePo4 |
| Curent maxim de încărcare a bateriei | 25A |
| Putere AC invertor | 15000W/15000VA |
| Puterea de vârf a invertorului AC | 16000VA |
| Tensiunea invertorului de curent alternativ | 220/416VAC |
| Frecvența AC | 50/60Hz |
| curent invertor AC | 21,7 A pe fază |
| Conexiune în paralel | Nu |
| Timp de răspuns ms | 26 |
| Unda sinusoidala | Sinusul pur |
| Porturi de comunicație | RS485, CAN, LAN, WiFi |
| Răcire | răcire naturală |
| Grad de protectie | IP65 |
| Interval de temperatură de funcționare | -15°C ~ 60°C |
| Dimensiuni (mm) | 498*563*200 |
| Greutate (kg) | 29 |
| garanție (luni) | 60 |
Garanție oficială a calității
Мы предоставляем полную гарантию на данный товар. Оборудование прошло сертификацию и готово к работе в климатических условиях Молдовы.
Отзывы покупателей (0)
Пока нет отзывов на этот товар.