Înapoi la magazin
Invertor InfiniSolar 3P 10kW-Hybrid, un invertor cu capacitatea de a funcționa autonom din diferite tipuri de baterii (Lead Acid, Lead Carbon, LiFePo4), precum și de a exporta excesul de energie în rețeaua orașului. O gamă largă de setări și un preț accesibil îl fac o alegere excelentă pentru casă.
| Tip invertor | Hibrid cu export |
|---|---|
| Alimentare de la rețeaua AC a orașului | Da |
| Parametrii rețelei orașului | 3/N/PE 190-280V, 50/60Hz |
| Curentul de încărcare a bateriei de la rețeaua AC | 40A |
| Alimentat de panouri fotovoltaice | Da |
| Tip controler de încărcare | 2*MPPT |
| Max. puterea panoului fotovoltaic | 14800W |
| Gama de tensiune de la panourile fotovoltaice | 400-800 VDC |
| Tensiune optimă de la panourile fotovoltaice | 320 VDC |
| Curent de la panouri fotovoltaice | 18.6A |
| Curentul de încărcare a bateriei de la panourile fotovoltaice | 100A |
| Tensiunea bateriei | 48V |
| Tip baterie | AGM, GEL, Lead Carbon, LiFePo4 |
| Curent maxim de încărcare a bateriei | 100A |
| Putere AC invertor | 10000W/10000VA |
| Puterea de vârf a invertorului AC | 20000VA |
| Tensiunea invertorului de curent alternativ | 220/416VAC |
| Frecvența AC | 50/60Hz |
| curent invertor AC | 14,5 A pe fază |
| Conexiune în paralel | 3 |
| Timp de răspuns ms | 20 |
| Unda sinusoidala | Sinusul pur |
| Porturi de comunicație | USB, COM (RS232), WiFi opțional |
| Răcire | răcire naturală |
| Grad de protectie | IP41 |
| Interval de temperatură de funcționare | -15°C ~ 60°C |
| Dimensiuni (mm) | 588*260*655 |
| Greutate (kg) | 38 |
| garanție (luni) | 24 |
Garanție oficială a calității
Мы предоставляем полную гарантию на данный товар. Оборудование прошло сертификацию и готово к работе в климатических условиях Молдовы.
Отзывы покупателей (0)
Пока нет отзывов на этот товар.