Înapoi la magazin
Invertor Axpert VM II 48 6200W
| Tip invertor | Autonom |
|---|---|
| Alimentare de la rețeaua AC orașului | Da |
| Parametrii rețelei orașului | 190-280V, 50/60Hz |
| Curentul de încărcare a bateriei din rețeaua AC | 60A |
| Alimentat de panouri fotovoltaice | Da |
| Tip controler de încărcare | MPPT |
| Max. puterea panoului fotovoltaic | 6500W |
| Gama de tensiune de la panourile fotovoltaice | 150-450 VDC |
| Tensiune optimă de la panourile fotovoltaice | 320 VDC |
| Curent de la panouri fotovoltaice | 18A |
| Curentul de încărcare a bateriei de la panourile fotovoltaice | 100A |
| Tensiunea bateriei | 48V |
| Tip baterie | AGM, GEL, plumb carbon, LiFePo4 |
| Curent maxim de încărcare a bateriei | 120A |
| Putere AC invertor | 6200W/6200VA |
| Puterea de vârf a invertorului AC | 10000VA |
| Tensiunea invertorului de curent alternativ | 230VAC |
| Frecvența AC | 50/60Hz |
| curent invertor AC | 18.3A |
| Conexiune paralelă | Nu |
| Timp de răspuns ms | 20 |
| Unda sinusoidala | Sinusul pur |
| Porturi de comunicație | BMS, COM (RS232) |
| Răcire | Fani |
| Grad de protectie | IP21 |
| Interval de temperatură de funcționare | -15°C ~ 60°C |
| Dimensiuni (mm) | 115*300*435 |
| Greutate (kg) | 10.4 |
| garanție (luni) | 24 |
Garanție oficială a calității
Мы предоставляем полную гарантию на данный товар. Оборудование прошло сертификацию и готово к работе в климатических условиях Молдовы.
Отзывы покупателей (1)
Сергей
08.03.2026
★★★★★
Отличное соотношение цена/качество. Брал премиум версию на 48 вольт. Единственный нюанс — вентиляторы охлаждения шумноваты, когда идет нагрузка больше 3 кВт или быстрая зарядка батарей. Ставьте в нежилое помещение (котельную), и будет супер.